Průmyslová údržba na úrovni kapalin

Syntetická maziva – viskozitní třídy

Vlastnosti a obsah použití řady syntetických maziv v různých viskozitních třídách.

Mimořádně řídké a přilnavé, teplotně stabilní a stabilní vůči stárnutí, nehoustnoucí syntetická maziva, pro veškeré oblasti průmyslu při normálních a vysokých teplotách.

Extrémně minimální množství zbytků. Speciální olejové estry a adetivy obzvlášť vnímavými na tlak (“OMC“ 2 technologie), a bez pevných částic, tvoří mazací film bez zápachu, obzvlášť tuhý, netoxický, fyziologicky nezávadný.

Lze použít také v potravinářském průmyslu. Při působení vody se nesmívají. Podle viskozitní třídy stabilní v slabých zásadách a kyselinách. Vynikající ochrana před korozí. Neutrální, příkladný, ekologický koncept zaměřený
do budoucnosti.

Nepůsobí na umělou hmotu, gumu, těsnění a laky – obzvlášť vhodný
pro mazání řetězů a lan.

 

SYNTETICKÁ MAZIVA

TOP LUB LC 30 viskozitní třída 50

TOP LUB LC 30 viskozitní třída 50

  Mimořádně dobrá viskozita. Vynikající také při nízkých teplotách. Neváže prach. Obzvlášť vhodný jako mazivo řetězů v potravinářském a v textilním průmyslu (trysky) a v prašném prostředí. Rozsah teplot: od - 70 °C do + 180 °C    

Vaše cena: 240,00 Kč

TOP LUB LC 35 viskozitní třída 235

TOP LUB LC 35 viskozitní třída 235

  Všeobecně vhodný pro řetězy, lana, vodící části s těsným lícováním. Mazání beze zbytků pro dlouhou dobu u řetězů v oblasti vysokých teplot. Vhodný též pro upínací rámy a pro sušící rámy v textilním průmyslu. Rozsah teplot: do 280°C.

Vaše cena: 320,00 Kč

TOP LUB LC 38 viskozitní třída 3800

TOP LUB LC 38 viskozitní třída 3800

  Díky vysoké viskozitě obzvlášť vhodný pro hrubé části řetězů, otevřené pohony, kluzné plochy ve vedeních. Vynikající pevnost, žádné odkapávání a žádné setření. Pro vřetena a šoupátka v elektrárnách, v čističkách, v přístavních podnicích, podnicích vodní dopravy a v loděnicích. Mimořádná vnímavost na tlak. Rozsah teplot: od -30°C do + 250°C.

Vaše cena: 411,40 Kč

TOP LUB LC 310 Rychloodrezovač

TOP LUB LC 310 Rychloodrezovač

Mimořádně vysoký rozpouštěcí účinek, chrání před korozí, zpětně mastící, bez kyselin. Je rychle pronikající, aktivně smáčející, bleskový odrezovač. Schůdné použití u částí strojů všeho druhu. Upozornění: neutralitu umělé hmoty a laku ověřit předem na místě, které není vidět. TOP LUB LC 310 není rozpouštědlo.

Vaše cena: 205,70 Kč